Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Týmová pravidla-ABC Braník 2013

1. Rodič omlouvá dítě z tréninků včas a výhradně formou SMS hlavnímu                                           trenérovi a vždy připojí důvod jeho absence.

2. Nominaci na zápas zveřejňuje trenér ve čtvrtek večer. Pokud s předstihem víte, že se nemůžete nadcházejícího zápasu zúčastnit, omluvte se prosím do čtvrtečního rána trenérovi, aby mohl zajistit náhradu.

3. Sraz na trénink nejpozději 15 minut před jeho začátkem v týmové šatně

4. Sraz na zápas nejpozději 45 minut před začátkem zápasu v šatně

5. Do kabiny při veškerých týmových akcí mají přístup pouze hráči a realizační tým. Rodiče do kabiny můžou pouze se svolením trenérů.  Přístup na hrací plochu mají opět pouze hráči a realizační tým.

6. Po konci každého tréninku, turnaje a utkání se hráči v týmové šatně osprchují a odejdou ve vycházkovém oblečení. Všichni hráči a trenéři dodržují svůj dresscode a sledují předepsané oblečení na jednotlivé tréninky.

7. Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během hry žádné pokyny ani nezasahují do taktických pokynů trenérů. Nemotivují hráče v podobě peněz za vstřelené branky ani jiné cílové mety za finanční ohodnocení. Jen to podporuje fixaci na cíl namísto prohlubování vztahu k samotné hře.

8. Čím víc budou rodiče fandit, tím lépe, klukům to velice pomáhá, když cítí Vaši důvěru a podporu. Pozitivní atmosféra při našich utkáních je prvním klíčem k úspěchu.

9. Při akcích a hlavně na turnajích dohlížejí na stravovací a pitný režim kluků pouze trenéři. Jinými slovy - nekupovat klukům cokoliv bez "požehnání" trenérů.

10. Zakládáme si na respektu a úctě ke každému hráči a rodiči a to samé vyžadujeme od Vás. Pokud nastane nějaký problém, dotaz, pochybnost, obraťte se prosím ihned na nás, ať o tom můžeme otevřeně a upřímně začít mluvit. Vše můžeme společně vyřešit.