Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
 • V roce 2021 pořádáme celkem tři letní prázdninové příměstské kempy.

  Těšit se můžete na jeden sportovní, který se bude konat v červenci a bude zaměřený na všeobecnou pohybovou průpravu. Samozřejmostí jsou soutěže a spousta zábavy. Červencové kempy budou určeny pro děti od šesti do čtrnácti let.

  V srpnu  proběhnou dva fotbalové přípravné kempy, které jsou zároveň součástí přípravy žákovských a přípravkových kategorií na novou sezónu.

  Žákovský kemp je určen pro ročníky 2007 – 2010 a  přípravkový pro ročníky 2011 – 2014.

  Přihlašovat se mohou jak členové ABC Braník, tak i hráči z ostatních klubů, nebo děti, které si chtějí užít týden sportu. Společně si užijeme zábavu i kvalitní trénink se svými spoluhráči, kamarády a trenéry.

  Jako vždy se budeme snažit, aby náš kemp byl pestrý ať už v rámci sportovního programu, animátorského programu nebo stravy. Po celý den je zajištěn pitný režim a stravování v ceně.

  Přijďte se něco nového naučit a odnést si zážitky na celý život.

  Těšíme se na vás !!!

CENA:
Červencový sportovní kemp – 2900,- KČ /týden   600,-KČ /den
Žákovský a přípravkový fotbalový kemp  2900,- KČ

Týden před začátkem kempu obdržíte příručku pro rodiče, ze které se dozvíte podrobný program, jména trenérů, jak postupovat první den při nástupu a další informace

V případě dotazů kontaktuje Lenku Dömeovou 608 208 009 nebo Filipa Krhuta 737 663 601