Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Cílem klubu ABC Braník je, aby všichni hráči trénovali, hráli a prezentovali se v jednotných, modro-bílých klubových barvách.

K jeho naplnění je nutností, aby každý hráč vlastnil všechny položky z uvedené povinné výbavy. Položky v nepovinném ,,katalogu“ jsou dobrovolné, avšak je jedině výhodou, pokud by už teď hráč vlastnil například tréninkové tepláky nebo batoh navíc. Je totiž více než pravděpodobné, že položky z nepovinného katalogu se budou postupně začleňovat do položek povinných.

Výbava od značky ADIDAS - kolekce TIRO 2021 - pro kterou jsme se rozhodli, respektuje naše modro-bílé barvy, svou kvalitou patří mezi nejlepší, tudíž životnost materiálu by měla být co nejdelší, opotřebení co nejmenší a zaručuje dodávání po dobu 2 let, než se naváže na novou kolekci TIRO, která bude vycházet z podobného konceptu.  

Uvedené oblečení je dostupné ve velikostech 128,140,152 a 164.

Týmové oblečení je možné objednat do 28. dne každého měsíce osobně u vedoucího týmu případně na  e-mailu: praha.firma@seznam.cz nebo na naší WhatsAppové skupině

Lhůta pro dodání oblečení je 3-4 týdny.